Jeugd

Informatiemomenten voor ouders van pupillen en CD Junioren

Beste ouders,

Volgende week verzorgt onze jeugdcoördinator informatiemomenten voor ouders van onze pupillen en CD-junioren. Deze momenten zijn bedoeld om u als ouder te informeren over de trainingen bij onze vereniging, wedstrijden en andere bijzonderheden. Uiteraard kunt u als ouder hier ook met vragen terecht. Deze informatiemomenten zijn op:

-Maandag 25 maart 2019 om 17.30 uur;

-Woensdag 27 maart 2019 om 17.30 uur;

-Zaterdag 30 maart 2019 om 10.00 uur (bij aanvang van de clinics. Hier kunt u uw zoon/dochter nog voor aanmelden!)

U bent van harte welkom om even aan te schuiven bij deze momenten. Dit zal plaatsvinden op het terras, buiten bij de kantine (Sportcomplex Nenijto). Voor een informatiemoment op sportpark Olympia volgt nog informatie.

Voor vragen kunt u ook altijd mailen met onze jeugdcoördinator: .